Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatyczna Idmar inwestycyjna biała
Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna Idmar inwestycyjna biała

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj produkt to głowica termostatyczna przeznaczona do sterowania przepływem czynnika grzewczego w grzejniku. Urządzenie umożliwia dostosowanie temperatury do indywidualnych upodobań domowników, co także przekłada się na oszczędność energii. Wśród naszego asortymentu dostępne są rozmaite modele głowic termostatycznych. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Głowica termostatyczna to funkcjonalny produkt do regulacji przepływu czynnika grzewczego w kaloryferze. Umieszczając ten produkt przy zaworze grzejnika, umożliwiasz sobie modyfikowanie temperatury w pomieszczeniu. Jeśli zamontujesz głowice w każdym pokoju, to możesz w każdym z osobna nastawić inną moc grzania. Dzięki temu dopasujesz temperaturę do potrzeb, na przykład wyciszając kaloryfer w pomieszczeniu, w którym aktualnie nikt nie przebywa, a także w całym domu, jeśli wszyscy domownicy go opuszczają. Regulacja temperatury pozwala ją dopasować do indywidualnych upodobań, a przez to oszczędzać energię i obniżać wysokość rachunków. Produkt wykonano z tworzywa ABS w kolorze białym, komponującym się z typową kolorystyką grzejników.

    • Nowoczesny design
    • Łatwy i szybki montaż
    • Prosta obsługa

    Specyfikacja techniczna

    MarkaIdmar
    MateriałTworzywo ABS
    Kod produktu5907732030198