Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatyczna M30 x 1,5 elektroniczna

Głowica termostatyczna M30 x 1,5 elektroniczna

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Głowica termostatyczna elektroniczna to specjalnie zaprojektowane urządzenie, które zamontujesz na grzejniku. Została wykonana z wytrzymałych materiałów. Jest łatwa w użytkowaniu i niezwykle przydatna do obsługi instalacji centralnego ogrzewania. W naszym asortymencie znajdziesz również inne propozycje głowic termostatycznych.

   Cechy i zalety

    Chcesz mieć pod kontrolą temperaturę w pomieszczeniu? Głowica termostatyczna M30 x 1,5 elektroniczna ułatwi Ci to zadanie. Ten produkt możesz bez problemu zamocować na grzejniku. Zakres zmiany temperatury wynosi od pięciu do trzydziestu pięciu stopni Celsjusza. Bez problemu ustawisz taki parametr, który zapewni Ci wygodne warunki do funkcjonowania. Głowica jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Została wyposażona w blokadę przed dziećmi i ma ochronę przed zamarzaniem. Głowica termostatyczna elektroniczna oferuje trzy tryby pracy – ręczny, automatyczny i wakacyjny. Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja, która chroni zawór przed osadzaniem się kamienia. Dzięki temu urządzenie działa bez żadnych zakłóceń. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych głowic i urządzeń instalacyjnych.

    • Szybki i łatwy montaż
    • Blokada przed dziećmi

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu5908281984406