icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Głowice

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo

Głowice

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica żyłkowa tnąca EasyFeed

Głowica żyłkowa tnąca EasyFeed

58,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Głowica żyłkowa tnąca EasyFeed to element wymienny podkaszarki, który jest bardzo prosty w obsłudze. Montaż jest równie szybki i łatwy. Dużą zaletą produktu jest jego uniwersalność. Niewątpliwą zaletą jest także odporność na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałość. W naszej ofercie znajdziesz inne akcesoria do podkaszarki.

  Cechy i zalety

  Głowica żyłkowa tnąca EasyFeed znajduje swoje zastosowanie, jako wyposażenie podkaszarki. Pozwala to między innymi na wykoszenie trawy w ogrodzie. Z łatwością pozbędziesz się także źdźbeł wyrastających spomiędzy kostki brukowej. Podkaszarka wyposażona w głowicę żyłkową pozwoli Ci na dokładne wykoszenie trawy nawet w najtrudniej dostępnych miejscach w ogrodzie. Doskonale skosi trawę przy płocie czy krawężnikach. Dzięki przystrzyżonej równo trawie Twój ogród będzie prezentował się schludnie. Głowica jest w pełni uniwersalna. Oznacza to, że znajdzie też zastosowanie w różnych modelach podkaszarek. Montaż elementu jest bardzo łatwy. Głowica żyłkowa jest wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na ścieranie, pęknięcia oraz rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Zobacz także inne akcesoria do podkaszarek.

  • Łatwa w obsłudze
  • Uniwersalna
  • Wytrzymała

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica żyłki2mm
  MateriałTworzywo sztuczne
  Kod produktu8032706108508