Zobacz więcej Inteligentny dom akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo bezprzewodowe El Home Wi-Fi WA-31H1
Strzałka w prawo

Gniazdo bezprzewodowe El Home Wi-Fi WA-31H1

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowane gniazdo bezprzewodowe służy do zdalnej obsługi podłączonego do niego sprzętu. Pozwoli Ci na przykład na wyłączenie nieużywanego urządzenia bez konieczności przerywania odpoczynku. Umożliwi także zaprogramowanie indywidualnego harmonogramu pracy urządzeń podłączonych do sieci poprzez gniazdka z tej samej serii. Oszczędzajmy energię - Wyłącznik czasowy do oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych może je włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Niepotrzebnie zapalone światło lub włączone radio generują większe koszty zużycia energii elektrycznej, których można uniknąć, wyłączając sprzęty, gdy nie są używane. Zamiast robić to ręcznie – co nie zawsze jest wygodne – możesz skorzystać z gniazda bezprzewodowego, które pozwala na zdalną obsługę podłączonego do niego urządzenia. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili wyłączyć nieużywany sprzęt, nawet jeśli nie masz ochoty przerywać odpoczynku lub wybrany odbiornik znajduje się nieco dalej – jeżeli sterownik działa w obszarze sieci Wi-Fi, zasięg jest nieograniczony. Co więcej, gniazdo pozwoli Ci również ustawić indywidualny harmonogram pracy poszczególnych urządzeń podłączonych do sieci za pośrednictwem gniazdek z tej samej serii. Wybierz także inne gniazda bezprzewodowe z naszej oferty i stwórz w swoim domu inteligentną przestrzeń przyjazną dla domowników.

    • Zdalne zarządzanie programatorem czasowym
    • Ustawianie harmonogramów czasu pracy
    • Ustawianie zależnych zachowań różnych urządzeń (np. względem siebie)
    • Zarządzanie urządzeniem podłączonym do gniazdka sieci elektrycznej
    • Kodowanie

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    SeriaEL Home
    Częstotliwość sygnałuWiFi 2,4 GHz
    Maksymalne obciążenie elektryczne2000W
    Prąd znamionowy8A
    Kod produktu5905548276267