icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gniazda

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda

Strzałka w prawo

Gniazdo hermetyczne Polmark Tarnów Rosa IP44 z uziemieniem białe

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo hermetyczne Polmark Tarnów Rosa IP44 z uziemieniem białe
19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Gniazdko jest tą częścią instalacji elektrycznej, która jest odpowiedzialna za wygodne i bezpieczne podłączanie urządzeń elektrycznych do źródeł zasilania tym rodzajem energii. Produkt został zaprojektowany z dużym naciskiem na bezpieczeństwo, stąd też zamontowano w nim zarówno bolec, odpowiedzialny zarówno za uziemienie, jak i klapkę zamykającą dostęp do sieci.

  Cechy i zalety

  Gniazdko tworzy wyjściowy element instalacji elektrycznej, przeznaczony do bezpośredniego podłączenia urządzeń elektrycznych do źródła zasilania. Produkt wykonano z trwałego poliwęglanu, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Bezpieczeństwo w trakcie eksploatacji osiągnięto w dwojaki sposób. Po pierwsze zamontowany został bolec ochronny, który zapewnia uziemienie. Po drugie urządzenie wyposażono w klapkę, zamykającą dostęp do gniazdka, dzięki czemu jest ono znacznie bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych w chwili, gdy nie jest używane. Produkt należy instalować podtynkowo, nie są do tego celu potrzebne żadne dodatkowe ramki. Urządzenie wykonano w popularnym kolorze białym, a zatem będzie ono odpowiednie dla każdego wnętrza.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Poziom ochronyIP44
   Napięcie zasilania250V
   Prąd znamionowy16A
   Kod produktu5907559857787