Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo hermetyczne Rosa IP44 czarne

Gniazdo hermetyczne Rosa IP44 czarne

31,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo hermetyczne jest elementem instalacji elektrycznej umożliwiającym Ci wygodne i bezpieczne podłączanie urządzeń elektrycznych do źródła zasilania. Polecany model został zaprojektowany z dużym naciskiem na bezpieczeństwo, ponieważ wyposażony jest w zintegrowaną klapkę, która skutecznie zabezpiecza przed dostaniem się wody.

   Cechy i zalety

    Zastanawiasz się, jakie gniazdko zamontować w swojej łazience lub kuchni, które są pomieszczeniami wysoce narażonymi na bezpośrednie działanie wody? W tej sytuacji idealnie sprawdzi się proponowany model gniazda hermetycznego. Element ten został wyposażony w zintegrowaną klapkę, która skutecznie chroni przed bryzgami wody. Aby podłączyć do niego wtyczkę, wystarczy tylko, że uniesiesz osłonkę. Z powodzeniem zastosujesz je wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zachlapania czy działania wilgoci – idealnie nadaje się także do montażu w piwnicy czy garażu. Hermetyczne gniazdo elektryczne przyda się również w miejscach przebywania małych dzieci, ponieważ klapka uniemożliwia włożenie do niego palców, zabezpieczając malucha przed porażeniem prądem. Zamów produkt online!

    • Wymienne ramki

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Napięcie250V
    Prąd znamionowy16A
    Grupa kolorystycznaCzarny
    KolorCzarny
    MateriałKopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) i poliwęglan (PC)
    Kod produktu5907559857800