Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo komputerowe Rosa czarne

Gniazdo komputerowe Rosa czarne

61,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą gniazda teleinformatycznego podłączysz modem odpowiedzialny za dostarczanie sieci internetowej do pomieszczeń. Produkt w kolorze czarnym został wykonany z trwałego, odpornego na zarysowania oraz inne uszkodzenia tworzywa sztucznego. Przystosowany jest do umocowania pod tynkiem, więc po montażu nie będzie przyciągał uwagi.

   Cechy i zalety

    Jeżeli chcesz stworzyć w swoim domu lub biurze sprawnie działającą sieć internetową i swobodnie z niej korzystać, zwróć uwagę na polecane gniazdo komputerowe. Element ten posłuży Ci do podpięcia modemów sieciowych, odpowiedzialnych za dostarczanie internetu do poszczególnych pomieszczeń. Produkt, dzięki starannemu wykonaniu z tworzywa sztucznego, charakteryzuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, co zapewnia mu trwałość. Prezentowany model został skonstruowany w taki sposób, aby umożliwić montaż podtynkowy, dzięki czemu po umocowaniu nie będzie wyróżniał się na tle ściany – nie musisz się więc obawiać, że zaburzy aranżację wnętrza. Jeśli potrzebujesz gniazda o innym przeznaczeniu, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuModułowe gniazdo przesyłu danych
     SeriaRosa
     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     MateriałKopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) i poliwęglan (PC)
     Kod produktu5907559857855