Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo Kontakt-Simon S10 IP44 z uziemieniem białe

Gniazdo Kontakt-Simon S10 IP44 z uziemieniem białe

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Białe gniazdko jest najbardziej uniwersalne, bo możesz je dowolnie pomalować. Nawet w podstawowej wersji kolorystycznej pasuje do wielu kolorów na ścianach, takich jak szarość czy niebieski. Warto uzupełnić mieszkanie o dodatkowe kontakty, by zwiększyć jego funkcjonalność. Takie gniazdko szczególnie przydaje się w kuchni do podłączania różnych sprzętów, jakie przydają się na co dzień.

   Cechy i zalety

    Jeśli nie masz w domu odpowiedniej ilości kontaktów, to mogą denerwować Cię rozłożone wszędzie przedłużacze i kable. Niestety, w starym budownictwie liczba kontaktów często jest zbyt mała w stosunku do współczesnych potrzeb, gdy praktycznie każdy ma na co dzień kilka różnych urządzeń, które chce naładować. Dlatego podczas remontu warto zaplanować kilka dodatkowych kontaktów, które zwiększą funkcjonalność pomieszczeń. Wybierz białe, jeśli jeszcze nie wiesz, na jaki kolor będziesz malować ściany. Biel pasuje do wielu tapet czy farb, a dodatkowo możesz taki kontakt też przemalować. Aby dobrać też inne elementy domowej instalacji elektrycznej, sprawdź ich pełną ofertę na stronie internetowej marketu Castoramy lub w najbliższym sklepie stacjonarnym.

    • Wymienne ramki

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKontakt-Simon
    Poziom ochronyIP44
    Napięcie230V
    Prąd znamionowy16A
    Grupa kolorystycznaBiały
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5902787842284