Zobacz więcej Gniazda modułowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Gniazda modułowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo na szynę Bemko FS16

Gniazdo na szynę Bemko FS16

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo na szynę Bemko umożliwi Ci zbudowanie bezpiecznej i trwałej instalacji elektrycznej. Jest przystosowane do montażu na uniwersalnej szynie, dzięki temu z łatwością dopasujesz je do sieci niskiego napięcia. Bez trudu zamontujesz produkt i ściągniesz go w razie potrzeby. Element jest dostosowany do maksymalnego obciążenia 3600 W.

   Cechy i zalety

    Do zbudowania trwałej i bezpiecznej instalacji elektrycznej przyda się gniazdo na szynę Bemko FS16. Ten uniwersalny produkt możesz zastosować w modułowych rozdzielnicach niskiego napięcia. Maksymalne obciążenie dla tego artykułu wynosi aż 3600 W. Dzięki temu możesz do niego podłączyć urządzenia o dużej mocy. Duża zaletą tego produktu jest to, że bardzo łatwo można go zamontować i zdemontować w razie potrzeby. Artykuł jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu. Co więcej, jest wodoszczelny – spełnia wymagania normy IP20. Gwarantuje długą i bezawaryjną pracę. Gniazdo na szynę Bemko jest przeznaczone do montażu na szynie TH35. Szukasz innych elementów do zbudowania instalacji elektrycznej? Jeśli tak, to sprawdź bogaty asortyment produktów w naszym sklepie.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne obciążenie elektryczne3600W
     Napięcie zasilania230V
     Prąd znamionowy16A
     Kod produktu5908311364369