Zobacz więcej Gniazda siłowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Gniazda siłowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo płaskie z uchwytem Elgotech 1X bez uziemienia czarne

Gniazdo płaskie z uchwytem Elgotech 1X bez uziemienia czarne

7,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą płaskiego gniazda będziesz mógł usprawnić działanie instalacji elektrycznej. Produkt z powodzeniem może być mocowany na różnego rodzaju przewodach. Poliwęglan wykorzystany na etapie produkcji jest odporny na wszelkie uszkodzenia, dzięki czemu będzie sprawnie działał przez wiele lat. Element jest dostępny w kolorze czarnym oraz w innych wariantach.

   Cechy i zalety

    Za pomocą gniazda płaskiego wyposażysz swoją instalację elektryczną w praktyczny sposób. Produkt doskonale sprawdzi się na przewodach o różnej średnicy i wielkości, co pozwala na wykorzystanie w wielu systemach. Element został wyposażony w funkcjonalny uchwyt, dzięki któremu z łatwością możesz odłączyć urządzenie z wtyczką od źródła zasilania. Dzięki zastosowaniu poliwęglanu o dużej wytrzymałości mechanicznej produkt będzie nie tylko sprawnie działał, ale również dobrze się prezentował w danym pomieszczeniu. Czarny kolor elementu świetnie skomponuje się z większością przewodów dostępnych na rynku. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór gniazdek o różnych parametrach pracy, wielkościach oraz wariantach kolorystycznych.

    • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa
    • Styki mosiężne
    • Łatwy montaż
    • Uchwyt do wyciągania
    • Czarna

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Prąd znamionowy2.5A
    KolorCzarny
    MateriałPoliwęglan (PC)
    Kod produktu5902694653225