Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Elektro-Plast Hermes 3222 natynkowe z uziemieniem białe

Gniazdo podwójne Elektro-Plast Hermes 3222 natynkowe z uziemieniem białe

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójne gniazdo z uziemieniem pozwoli Ci podłączyć Twoje odbiorniki elektryczne do źródła prądu, umożliwiając korzystanie z nich. Element wytworzono z mocnego tworzywa sztucznego, które jest trwałe oraz wytrzymałe mechaniczne. Dzięki temu może Ci on służyć przez długi czas, nie tracąc estetycznego wyglądu z upływem lat.

   Cechy i zalety

    Podwójne gniazdo możesz użyć do podłączania domowych odbiorników elektrycznych do źródła zasilania. Dzięki wykonaniu z solidnego tworzywa sztucznego element charakteryzuje się trwałością, jak również wysoką wytrzymałością mechaniczną, co przedłuża możliwy czas jego użytkowania. Do montażu produktu nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi – z powodzeniem zamontujesz go zatem samodzielnie i nie zajmie Ci to dużo czasu. Gniazdo zostało wyposażone w uziemienie, co wpływa na bezawaryjne użytkowanie. Powierzchnia w kolorze białym bez trudu wpasuje się w wystrój każdego wnętrza, nie zakłócając go. Element stanowi część serii Hermes. Proponujemy Ci również inne akcesoria z tej linii, jak np. gniazda w innych kolorach lub łączniki.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Maksymalne obciążenie elektryczne3680W
     Napięcie zasilania250V
     Kod produktu5901130483907