Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Elektro-Plast Hermes natynkowe z uziemieniem brązowe/dymne

Gniazdo podwójne Elektro-Plast Hermes natynkowe z uziemieniem brązowe/dymne

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójne gwiazdko Hermes służy do montażu natynkowego. Dzięki klasycznemu wyglądowi gniazdo znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w pomieszczeniach gospodarczych, dzięki wbudowanym, transparentnym klapkom, osobnych dla każdego z gniazd. Przed przebiciem prądu uchroni Cię zamontowany bolec uziemienia.

   Cechy i zalety

    Gniazdo podwójne Hermes, służące do montażu natynkowego, to idealne rozwiązanie w Twojej kuchni, łazience czy garażu. Dzięki wbudowanej klapce, gniazdo jest odporne na zachlapania i insekty, przez co doskonale sprawdzi się także w ogrodzie. Na tworzywie w neutralnym, brązowym kolorze drobne zabrudzenia są mniej widoczne. Bolec uziemienia, zamontowany w obu gniazdkach, chroni podłączane urządzenia przed nagłymi skokami napięcia w instalacji. Dzięki temu nie musisz obawiać się przebić prądu na obudowie pralki czy lodówki. Klasyczne wzornictwo gniazdka sprawdzi się w każdym gospodarczym pomieszczeniu, a uniwersalny rozmiar pozwoli na łatwe dopasowanie wtyczki. Gniazdko jest hermetyczne, dzięki czemu sprawdzi się także w wilgotnych pomieszczeniach.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Napięcie zasilania230V
     Kod produktu5901130483075