Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Kontakt-Simon S10 z uziemieniem białe

Gniazdo podwójne Kontakt-Simon S10 z uziemieniem białe

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klasyczne gniazdko, które służy do montażu w domach i biurach. To najbardziej uniwersalny rodzaj – jeśli nie wiesz, jakie kupić, wybierz to, a następnie możesz je pomalować zgodnie ze swoim projektem. Warto zaopatrzyć się w kilka z nich przed remontem domu, by w czasie prac elektrycznych od razu zaplanować tyle gniazdek, ile potrzeba do komfortowego korzystania z lokalu.

   Cechy i zalety

    Gdy zaczynają się prace elektryczne w domu, często zdarza się, że właściciele mieszkań rezygnują z zamontowania dodatkowych gniazdek, które by im się przydały, bo nie pomyśleli wcześniej o ich kupnie. Później to niedopatrzenie jest uciążliwe przez kolejne lata korzystania z domu. Dlatego planując remont, warto od razu wybrać większą ilość gniazdek, by móc je praktycznie rozplanować tak, by najlepiej odpowiadały potrzebom użytkowników domu. Jeśli któreś z nich się nie przyda, możesz zachować je na później, by w razie awarii elektrycznej mieć je pod ręką. Na stronie Castorama.pl znajdziesz też wiele innych akcesoriów, które przydadzą Ci się podczas planowania sieci elektrycznej w Twoim domu. Zobacz, które z nich dostępne są w sklepie w Twojej okolicy.

    • Wymienne ramki

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKontakt-Simon
    Poziom ochronyIP20
    Napięcie230V
    Prąd znamionowy16A
    Grupa kolorystycznaBiały
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5902787842147