icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Ospel Akcent bez uziemienia białe

Gniazdo podwójne Ospel Akcent bez uziemienia białe

13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdko podwójne pozwoli Ci na podłączenie 2 wtyczek od urządzeń, przedłużaczy lub listew przeciwprzepięciowych. Produkt został wykonany z poliwęglanu, dzięki czemu na długo zachowa estetyczny wygląd. Dzięki standardowym wymiarom gniazdka, będzie ono pasować do niemal każdej puszki podtynkowej. Produkt ma gładką powierzchnię, w związku z czym jest łatwy do utrzymania w czystości.

   Cechy i zalety

    Dzięki użyciu gniazdka podwójnego, w prosty sposób podłączysz 2 urządzenia, przedłużacze lub listwy przeciwprzepięciowe do zasilania. Produkt estetycznie wykończono, w związku z czym może pasować do niemal każdego wnętrza. Gniazdko jest dostępne w białym kolorze, dlatego też będzie się dobrze komponować z jasną ścianą. Produkt wykonano z poliwęglanu, dlatego też cechuje się wytrzymałością i na długo pozostanie w dobrym stanie. Gniazdko posiada estetyczną ramkę, która chroni wewnętrzny osprzęt przed drobinkami pyłu. Produkt ma standardowy rozmiar, przez co w prosty sposób podłączysz go do puszki elektrycznej zamontowanej w danej ścianie. Gniazdko ma gładką powierzchnię, co pozwala na jego szybkie oczyszczenie z kurzu. W tej samej serii występują również łączniki światła, umożliwiające wykończenie instalacji świetlnej elementami w podobnym stylu.

    • Monoblok
    • Zaciski gwintowe
    • Prąd znamionowy 16A
    • Stopień ochrony IP20

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Maksymalne obciążenie elektryczne3520W
    Napięcie zasilania250V
    Kod produktu5907577410834