Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Ospel Akcent z uziemieniem białe

Gniazdo podwójne Ospel Akcent z uziemieniem białe

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki montażowi gniazdka, możesz zyskać 2 punkty podłączenia dla sprzętu elektronicznego. Produkt został wyposażony w uziemienie, w związku z czym zabezpiecza Cię przed przypadkowym zetknięciem się z ładunkiem elektrycznym. Gniazdko wykończono w białym kolorze, dlatego też będzie pasować do wnętrza wykończonego w niemal każdym odcieniu.

   Cechy i zalety

    Podwójne gniazdko pozwoli Ci na podłączenie do prądu 2 urządzeń bez konieczności używania rozgałęziacza. Produkt ma klasyczny kształt, w związku z czym będzie się dobrze prezentować w niemal każdym pomieszczeniu w domu lub biurze. Gniazdko zostało wyprodukowane z poliwęglanu, dlatego też na długo zachowa estetyczny wygląd. Produkt ma standardowe wymiary, dlatego też możesz go szybko zamontować w podtynkowej puszki elektrycznej. Wbudowana ramka pozwala na estetyczne wykończenie produktu oraz zabezpiecza osprzęt przyłączeniowy przed kontaktem z kurzem. Dzięki gładkiej powierzchni produktu, łatwo utrzymać go w czystości. Możesz również wybrać gniazdko pozbawione bolców uziemienia, które sprawdzi się podczas podłączania lampki biurkowej lub ładowarki do telefonu.

    • Monoblok
    • Zaciski gwintowe
    • Prąd znamionowy 16A
    • Stopień ochrony IP20
    • Z uziemieniem

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Maksymalne obciążenie elektryczne3520W
    Napięcie zasilania250V
    Kod produktu5907577410841