Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Ospel Fala natynkowe z uziemieniem dymne

Gniazdo podwójne Ospel Fala natynkowe z uziemieniem dymne

26,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dymne gniazdko podwójne z uziemieniem to element, który zapewni Ci bezpieczny dostęp do urządzeń podłączonych do prądu. Dzięki uziemieniu zapobiega przesileniu prądu, wobec czego zwiększa Twojej bezpieczeństwo. Gniazdko tego typu będzie pasować do każdego pomieszczenia, służbowego lub prywatnego. Dymny kolor jest neutralny, co sprawia, że gniazdko będzie pasować do wszystkich pomieszczeń w Twoim domu.

   Cechy i zalety

    Dymne gniazdko podwójne z uziemieniem służy do obsługi urządzeń podłączonych do obwodów elektrycznych w Twoim domu lub biurze. Uziemienie dodatkowo zabezpiecza gniazdo przed wyładowaniami elektrycznymi, a także zapewnia ochronę przed przeciążeniami. Gniazdko świetnie nadaje się do każdego rodzaju pomieszczenia, do którego podłączony jest prąd. Dzięki starannemu wykonaniu, gniazdko jest odporne na eksploatacje, a także bardzo proste w czyszczeniu. Bez problemu usuniesz brud z gniazdka za pomocą lekkiego przetarcia suchą szmatką. Element dostępny jest w neutralnym kolorze dymnym, przez co pasuje do niemalże każdego pokoju. W ofercie naszej sieci dostępne są gniazdka o różnym zastosowaniu i wariantach kolorystycznych.

    • Seria hermetyczna natynkowa
    • Stopień ochrony IP44
    • Prąd znamionowy 16AX
    • Zaciski gwintowe
    • Uziemienie

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Napięcie zasilania250V
    Kod produktu5907577412357