LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Ospel Fala z uziemieniem szare

Gniazdo podwójne Ospel Fala z uziemieniem szare

28,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz gniazda, które pozwoli na bezpieczne podłączanie do prądu urządzeń elektrycznych? Zaopatrz się więc w oferowany model wyposażony w uziemienie zmniejszające ryzyko porażenia. Produkt utrzymany w uniwersalnym szarym kolorze będzie estetycznie wyglądać zarówno w pomieszczeniu tradycyjnym, jak też nowoczesnym. Posiada wieczko zabezpieczające gniazdo przed kurzem i wilgocią.

   Cechy i zalety

    Obawiasz się, że Twoje gniazdo elektryczne nie jest wystarczająco sprawne, aby możliwe było bezpieczne podłączanie do prądu urządzeń elektrycznych? Wymień je na prezentowany model – posiada on uziemienie, które minimalizuje ryzyko porażenia. Jest to to ważny element wyposażenia każdego funkcjonalnego mieszkania, biura lub sklepu. Utrzymany w uniwersalnym szarym kolorze idealnie łączy się z bogatą gamą innych barw – nie będziesz więc musiał wymieniać go w przypadku przemalowywania ścian. Jest to model podwójny, co pozwala na jednoczesne zasilanie dwóch urządzeń. Szukasz bezpiecznego gniazda do swojego mieszkania? Zaopatrz się w prezentowany produkt już teraz! W naszej ofercie dostępne są również inne części instalacji elektrycznych!

    • Obszerna puszka
    • Szeroki kąt otwarcia wieczka
    • Niezależny korpus ułatwia montaż

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Napięcie zasilania250V
    Kod produktu5907577494322