Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Polmark Tarnów Rosa z uziemieniem białe

Gniazdo podwójne Polmark Tarnów Rosa z uziemieniem białe

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdko podwójne to element instalacji elektrycznej, służy do przyłączenia urządzeń korzystających z tego rodzaju energii. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, odznaczającego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać w trakcie użytkowania. Gniazdko podwójne przeznaczono do montażu podtynkowego.

   Cechy i zalety

    Gniazdo podwójne posłuży do podłączenia urządzeń elektrycznych do źródła prądu. Produkt posiada dwa punkty przyłączenia, dzięki czemu sprawdza się w miejscach wymagających większej ilości punktów dostępu do instalacji elektrycznej. Oba punkty dostępu w gnieździe zostały wyposażone w specjalny metalowy kołek, stanowiący uziemienie, tym samym znacznie zwiększając bezpieczeństwo tak użytkownika, jak i sprzętu elektrycznego przyłączonego do sieci. Produkt został wykonany z odpornego na zniszczenie tworzywa sztucznego, będzie zatem odznaczał się długotrwałością użytkowania. Gniazdo tego typu przeznaczone jest do instalacji podtynkowej, co oznacza łatwość montażu podczas remontu pomieszczenia. Biały kolor gniazda czyni je odpowiednim do każdego wystroju wnętrza.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     Napięcie zasilania250V
     Prąd znamionowy16A
     Kod produktu5907559857336