icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gniazda

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda

Strzałka w prawo

Gniazdo podwójne Schneider Electric Asfora z uziemieniem białe

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Schneider Electric Asfora z uziemieniem białe
15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Gniazdo podwójne zalecane jest do sieci elektrycznych z uziemieniem. Za jego pomocą podłączysz do zasilania jednocześnie dwa urządzenia. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, cechuje się bezawaryjnością, odpornością mechaniczną i bezpieczeństwem działania. Klasyczna, profilowana obudowa w neutralnie białym kolorze sprawia, że produkt będzie się dobrze komponował stylistycznie z różnorodnymi przestrzeniami.

  Cechy i zalety

  Podwójne gniazdo z uziemieniem z serii Asfora, przeznaczone do łatwego montażu z tradycyjną, podtynkową instalacją elektroenergetyczną. Pozwoli Ci na jednoczesne podłączenie do sieci dwóch odbiorników prądu dowolnej kategorii bez przedłużaczy czy rozgałęźników elektrycznych. Gniazdo pochodzi z oferty znanego europejskiego producenta osprzętu elektrycznego. W produkcie zastosowano wysokogatunkowe tworzywa, jak ABS i ASA, uzyskując dzięki temu trwały i odporny wyrób, który sprawdzać się będzie nawet przez wiele lat bardzo intensywnego użytkowania. Ciekawe wzornictwo profilowanej obudowy nadaje gniazdu niepowtarzalny charakter. Wersja w uniwersalnym, białym kolorze. Rozwiązanie wskazane do zastosowania w obiektach komercyjnych i mieszkaniach o dowolnym stylu aranżacji, będzie harmonizować także z wystrojem klasycznym i tradycyjnym.

  • Cechy serii Asfora: elegancki kształt, szeroka funkcjonalność, prosta forma, szeroki asortyment, szybka i łatwa instalacja

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Poziom ochronyIP20
  Kod produktu3606480527739