Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Schneider Electric Sedna Design&Elements z uziemieniem aluminium

Gniazdo podwójne Schneider Electric Sedna Design&Elements z uziemieniem aluminium

39,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masz więcej urządzeń do podłączenia? Poszerz swoją instalację elektryczną o gniazdo podwójne Schneider Electric Sedna Design & Elements z uziemieniem aluminium. Srebrne gniazdko wkomponuje się w aranżację przestrzeni i zapewni Ci dodatkowe źródło prądu. Podtynkowy montaż nie zajmuje wiele czasu. Wykończenie w postaci ramki dokupisz także w sklepach Castorama.

   Cechy i zalety

    W Twoim mieszkaniu z pewnością przyda się dodatkowe gniazdo podwójne Schneider Electric Sedna Design & Elements z uziemieniem aluminium. Wykorzystasz je do podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie. W obu częściach zastosowano bezpieczne uziemienie, a także przesłony torów prądowych. Dzięki nim do otworów gniazdka nie dostaną się zabrudzenia ani niepożądane przedmioty. Z montażem za pomocą szybkozłączek poradzisz sobie bez trudu. Srebrne gniazdo podwójne Schneider Electric Sedna Design & Elements z uziemieniem aluminium prezentuje się najlepiej w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni. Możesz dobrać do niego podobnie wykończoną ramkę z serii Sedna Design tej samej marki. Jeśli szukasz gniazda w innej stylistyce, sprawdź też inne propozycje Schneider Electric z naszej oferty.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuModułowe gniazdo bez przełącznika
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaSchneider Electric
     SeriaSedna Design&Elements
     Kod produktu3606481479563