Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Vega z uziemieniem czarne

Gniazdo podwójne Vega z uziemieniem czarne

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowany model podwójnego gniazda elektrycznego doskonale nadaje się do zamontowania niemal w każdym pomieszczeniu Twojego domu lub biura. Do jego produkcji wykorzystano materiały odznaczające się wysoką trwałością, dzięki czemu podczas eksploatacja nie traci funkcjonalności ani atrakcyjnego wyglądu. Gniazdo ma uniwersalny czarny kolor.

   Cechy i zalety

    Gniazda elektryczne należą do elementów, które są niestety często lekceważone podczas tworzenia instalacji elektrycznej, co podczas jej późniejszej eksploatacji może skutkować problemami z obsługą urządzeń zasilanych prądem. Dlatego w czasie rozprowadzania instalacji zastosuj polecane gniazdo z uziemieniem. Z powodzeniem wykorzystasz je do podłączania najróżniejszych urządzeń elektrycznych, których używasz każdego dnia. Wykonanie z tworzywa ABS i poliwęglanu nadaje produktowi trwałość i zapewnia odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne. Do przymocowania podwójnego gniazda wystarczą Ci podstawowe narzędzia znajdujące się w każdym gospodarstwie domowym. Czarny kolor nadaje kontaktowi estetyczny wygląd i pozwala skomponować go z wieloma elementami aranżacyjnymi. Zamów gniazdko online już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     Napięcie zasilania250V
     Kod produktu5907559871691