Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Elektro-Plast Aquant natynkowe z uziemieniem szare

Gniazdo pojedyncze Elektro-Plast Aquant natynkowe z uziemieniem szare

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojedyncze gniazdko natynkowe jest wykonane w technologii zapewniającej doskonałą ochronę wewnętrznych komponentów. Gniazdo zasilające przykryte jest osłoną zintegrowaną ze znajdującą się wewnątrz membraną. Te dwa elementy blokują przedostawanie się do wnętrza pyłu, kurzu i wilgoci. Produkt wykonany jest z tworzywa ABS o dwóch odcieniach szarości.

   Cechy i zalety

    Gniazdko natynkowe pojedyncze to produkt przeznaczony do długiego i bezpiecznego użytkowania. Hermetycznie osłonięte wnętrze jest dodatkowo zabezpieczone zewnętrzną osłoną przykrywającą tory prądowe. Zamontowana klapka ułatwia korzystanie z gniazdka, ponieważ bez żadnych trudności odchylisz ją znacznie w górę pod kątem większym niż 90°. Znajdujące się w obudowie przepusty kablowe stanowią ułatwienie podczas instalacji. Przy ich pomocy szybko zamontujesz produkt, nie obniżając szczelności wnętrza. Obudowa wykonana jest z twardego materiału odpornego na zarysowanie. Ta cecha sprawia, że nawet wielokrotne czyszczenie nie uszkodzi powierzchni tworzywa. Gniazdko wykonane jest z jasno- i ciemnoszarego tworzywa, które stanowi atrakcyjną wizualnie całość.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP55
     Napięcie zasilania230V
     Kod produktu5901130487851