Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Elektro-Plast Hermes 3212 natynkowe z uziemieniem białe

Gniazdo pojedyncze Elektro-Plast Hermes 3212 natynkowe z uziemieniem białe

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojedyncze gniazdo z pewnością zastosujesz zarówno w Twoim domu, jak i w biurze. Produkt umożliwi Ci podłączenie najróżniejszych urządzeń codziennego użytku do prądu elektrycznego. Wykonany z tworzywa sztucznego element cechuje się niezwykłą trwałością i wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu zachowa on estetyczny wygląd na dłużej.

   Cechy i zalety

    Pojedyncze gniazdo z powodzeniem zastosujesz do zasilania najróżniejszych odbiorników elektrycznych codziennego użytku. Do jego wykonania wykorzystano solidne tworzywo sztuczne, cechujące się trwałością i wytrzymałością mechaniczną. Dzięki temu produkt nie straci swojej funkcjonalności z upływem czasu i będzie Ci służyć przez długie lata. Montaż elementu jest niezwykle prosty i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi – bez trudu wykonasz go zatem samodzielnie i nie zajmie Ci to zbyt wiele czasu. Gniazdo posiada zintegrowane uziemienie, co zapewnia jego bezawaryjne użytkowanie. Produkt w kolorze białym z łatwością zamontujesz na każdej ścianie, nie wpływając przy tym na walory estetyczne danego pomieszczenia.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Maksymalne obciążenie elektryczne3680W
     Napięcie zasilania250V
     Kod produktu5901130483884