Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Elektro-Plast Hermes natynkowe z uziemieniem brązowe/dymne

Gniazdo pojedyncze Elektro-Plast Hermes natynkowe z uziemieniem brązowe/dymne

13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojedyncze gwiazdko Hermes służy do montażu natynkowego. Element w klasycznym kształcie znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu, w którym go potrzebujesz, także w garażu. Dzięki klapce ochronnej z powodzeniem sprawdzi się na zewnątrz, a także w kuchni czy łazience. Zamontowany bolec uziemiający uchroni Twoje urządzenie przed ewentualnym zwarciem w instalacji.

   Cechy i zalety

    Gniazdo pojedyncze Hermes służy do montażu natynkowego. Gniazdo doskonale nadaje się do podłączenia pralki, zmywarki czy lodówki. Dzięki zamontowaniu klapki ochronnej, urządzenie jest odporne na zachlapania i sprawdzi się w ogrodzie oraz pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Dzięki obudowie instalacja jest dodatkowo chroniona przed insektami. Tworzywo w kolorze brązowym, z którego jest wykonane to urządzenie, jest łatwe do utrzymania w czystości, a ponadto jest wytrzymałe. W gniazdku zastosowano bolec uziemiający, który uchroni podpięte urządzenia przed przebiciem prądu. Klasyczny kształt gniazdka i klapki sprawia, że element nie rzuca się w oczy, dlatego sprawdzi się w każdym pomieszczeniu Twojego domu, a także w garażu.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Napięcie zasilania230V
     Kod produktu5901130483051