Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Kontakt-Simon S10 z uziemieniem białe
Strzałka w prawo

Gniazdo pojedyncze Kontakt-Simon S10 z uziemieniem białe

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpowiednia ilość kontaktów w domu znacznie ułatwia życie. Znaczenie ma też jakość miejsc do podłączania kabli, bo przestarzałe gniazdka mogą grozić awarią instalacji lub nawet uszkodzić sprzęt. Białe gniazdko jest najbardziej uniwersalne, bo nawet jeśli zaplanujesz inny kolor ścian we wnętrzach, to możesz je dowolnie pomalować.

   Cechy i zalety

    Gniazdka w starszym budownictwie są zaplanowane zgodnie z potrzebami poprzednich pokoleń. Wtedy rzadko kto miał w domu więcej niż kilka podstawowych sprzętów. Dziś masz pewnie w domu sporo ładowarek i kabli od różnych urządzeń, a jeśli ilość gniazdek pozostaje niezmieniona, znalezienie miejsca do podłączania sprzętów może robić się coraz bardziej uciążliwe. Dlatego warto przy okazji remontu zaplanować dodatkowe gniazdka, które bardziej odpowiadają Twoim potrzebom. To jest uniwersalne i pasuje do białych ścian, a jeśli zaplanujesz inny kolor, możesz je pomalować. Pojedyncze gniazdko warto mieć w łatwo dostępnym miejscu w kuchni czy łazience. Aby dobrać też inne elementy wykończenia domowych instalacji, zobacz na stronie Castorama pełną ofertę działu z elektryką i oświetlenie.

    • Wymienne ramki

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKontakt-Simon
    Poziom ochronyIP20
    Napięcie230V
    Prąd znamionowy16A
    Grupa kolorystycznaBiały
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5902787842017