Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Ospel As IP44 białe

Gniazdo pojedyncze Ospel As IP44 białe

20,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kolor

Strzałka wstecz
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojedyncze gniazdo z klapką jest przeznaczone do montażu w kuchni lub łazience. Dzięki temu produktowi będziesz mógł skorzystać z różnych urządzeń elektrycznych. Gniazdo jest wyposażone w bolec uziemiający oraz posiada stopień ochrony IP 44, co oznacza, że zostało odpowiednio przystosowane do instalacji w pomieszczeniach wilgotnych.

   Cechy i zalety

    Dostępny tutaj produkt to gniazdo umożliwiające korzystanie z urządzeń elektrycznych. Produkt posiada jedno wejście, zabezpieczone bolcem uziemiającym, co przekłada się na ochronę użytkowników i urządzeń. Ponadto gniazdo posiada klapkę, która zabezpiecza je przed zalaniem wodą i innymi szkodliwymi czynnikami, co sprawia, że można wykorzystać je na przykład w kuchni czy w łazience. Produkt charakteryzuje się stopniem ochrony IP44 – jest odporny na zalanie wodą z każdego kierunku oraz na uszkodzenie drutem. Wyrób jest przygotowany do montażu podtynkowego, który zapewnia estetyczny wygląd instalacji. Dodatkowo możesz wybrać do niego dowolną ramkę, współgrającą z pozostałymi elementami wystroju pomieszczenia. W naszej ofercie dostępne są również inne gniazda i ramki do wykończenia.

    • Seria modułowa
    • Zaciski gwintowe
    • Stopień ochrony IP44
    • Prąd znamionowy 16A

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Maksymalne obciążenie elektryczne3520W
    Napięcie zasilania250V
    Prąd znamionowy16A
    Kod produktu5907577451370