Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Ospel Fala z uziemieniem szare

Gniazdo pojedyncze Ospel Fala z uziemieniem szare

16,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czeka Cię montaż instalacji elektrycznej? Zaopatrz się w oferowane gniazdo umożliwiające zasilanie urządzeń – przyda się zarówno w mieszkaniu, jak też w biurze. Posiada uziemienie zapobiegające porażeniu prądem, więc korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. Utrzymane w szarym kolorze będzie estetycznie wyglądało w zestawieniu z innymi przedmiotami w podobnych odcieniach.

   Cechy i zalety

    W Twoim pokoju jest za mało gniazdek, aby podłączyć do zasilania wszystkie potrzebne urządzenia elektryczne? Koniecznie zastosuj we wnętrzu prezentowany produkt – posiada uziemienie zmniejszające ryzyko porażenia prądem, więc użytkowanie instalacji elektrycznej będzie w pełni bezpieczne. Utrzymany jest w szarym kolorze, dlatego znakomicie wkomponuje się w aranżację nowoczesnego pomieszczenia – nie musisz obawiać się, że zaburzy wystrój wnętrza. Jest szczególnie funkcjonalny, gdyż posiada wieczko zabezpieczające przed zabrudzeniami i wilgocią. Planujesz montaż instalacji elektrycznej w swoim domu? Przyda Ci się oferowane gniazdo będące zewnętrzną częścią instalacji elektrycznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

    • Obszerna puszka
    • Szeroki kąt otwarcia wieczka
    • Niezależny korpus ułatwia montaż

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Napięcie zasilania250V
    Kod produktu5907577494315