Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Polmark Tarnów Lambda natynkowe z uziemieniem czarne

Gniazdo pojedyncze Polmark Tarnów Lambda natynkowe z uziemieniem czarne

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojedyncze gniazdo bryzgoszczelne umożliwi podłączenie do prądu urządzenia odbiorczego w pomieszczeniach gospodarczych i przemysłowych, w których nie ma możliwości instalacji puszek. Solidna i wytrzymała konstrukcja, do której produkcji wykorzystano ABS i poliamid. Nowoczesna linia w połączeniu z oryginalną kolorystyką czyni z tego produktu ciekawy element, który współgrać będzie z wnętrzami w stylu industrialnym.

   Cechy i zalety

    Pojedyncze gniazdo elektryczne natynkowe w wersji do nowszego typu instalacji z uziemieniem. Umożliwi Ci podłączenie do zasilania jednego odbiornika. Gniazda tego typu stosowane mogą być wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zainstalowanie zwykłej puszki podtynkowej, a więc w garażach, piwnicach, strychach, pomieszczeniach gospodarczych czy magazynowych. Dzięki bryzgoszczelnej konstrukcji z ruchomą klapką dymną z ABS możesz bez obaw użyć ich także w miejscach o podwyższonej wilgotności lub w pobliżu doprowadzenia wody. Normy bezpieczeństwa dla użytkowników w połączeniu z trwałą konstrukcją z tworzyw poliamidowych oraz kompaktowym i funkcjonalnym kształtem zadowolą nawet najbardziej wybrednego klienta. Produkt odznacza się bardzo nowoczesną stylistyką, przez co komponować się będzie także w modnych wnętrzach o charakterze industrialnym czy loftowym.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Napięcie zasilania250V
     Kod produktu5907559845111