icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Schneider Electric Sedna Design&Elements IP44 białe

Gniazdo pojedyncze Schneider Electric Sedna Design&Elements IP44 białe

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Bezpieczne gniazdo pojedyncze Schneider Electric Sedna Design & Elements IP44 białe będzie szczególnie przydatne w kuchni lub w łazience. Klapka osłaniająca styki ma klasyczny, prosty design. Zamontowane w sposób podtynkowy gniazdo będzie praktyczne i eleganckie. Dopasuj do niego wybraną ramkę z oferty Schneider Electric dostępnej w naszych sklepach.

  Cechy i zalety

  Pod względem konstrukcji gniazdo pojedyncze Schneider Electric Sedna Design & Elements IP44 białe jest przygotowane na wymagające warunki panujące w pomieszczeniach. Dzięki niemu bezpiecznie podłączysz na przykład suszarkę w łazience lub skorzystasz z elektrycznych sprzętów kuchennych. Standardowe uziemienie jest dodatkowym przydatnym zabezpieczeniem. Osłonione klapką gniazdo pojedyncze Schneider Electric Sedna Design & Elements IP44 białe wykonano częściowo z wytrzymałego białego tworzywa – pozostała część zostanie ukryta w puszce podtynkowej. Aby element nie żółknął, został wykonany z materiału odpornego na działanie promieni UV. Ten model może wzbogacić Twoją instalację elektryczną także jako element zestawu w ramce wielokrotnej. Pasujące wzory i kolory znajdziesz i zakupisz w sklepach Castorama.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuModułowe gniazdo bez przełącznika
   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   MarkaSchneider Electric
   SeriaSedna Design&Elements
   Kod produktu3606481481801