LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo potrójne Elektro-Plast Aquant natynkowe z uziemieniem szare

Gniazdo potrójne Elektro-Plast Aquant natynkowe z uziemieniem szare

71,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Potrójne gniazdko natynkowe to produkt, który sprawdzi się w tych miejscach, w których korzystasz z większej ilości urządzeń wymagających podłączenia do prądu, takich jak biura czy warsztaty. Montując to potrójne gniazdko wybierasz większe bezpieczeństwo urządzenia, ponieważ zamontowana wewnątrz membrana ogranicza dostęp do wnętrza wilgoci i pyłu, czynników mających niekorzystny wpływ na funkcjonowanie instalacji elektrycznej.

   Cechy i zalety

    Potrójne gniazdko natynkowe ma trzy umieszczone poziomo gniazda wtykowe, każde zabezpieczone osobną klapką. Produkt charakteryzuje się dużą hermetycznością, dzięki czemu możesz go zamontować w miejscach o dużej wilgotności lub zapyleniu. Znajdująca się wewnątrz sprężysta membrana ograniczy ich szkodliwe oddziaływanie na wrażliwe komponenty produktu. Do gniazdka z łatwością podepniesz większość standardowych wtyczek, ponieważ zamontowane zewnętrzne klapki szeroko się otwierają. Obudowa produktu jest solidna i odporna na uszkodzenia, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo korzystania z gniazdka. Całość wykonana jest z materiałów w dwóch odcieniach koloru szarego. Ich połączenie nadaje całości nowoczesności i elegancji.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP55
     Napięcie zasilania230V
     Kod produktu5901130487899