Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo potrójne Elektro-Plast Hermes 3231 natynkowe z uziemieniem dymne

Gniazdo potrójne Elektro-Plast Hermes 3231 natynkowe z uziemieniem dymne

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo potrójne z uziemieniem to element zapewniający bezpieczny dostęp urządzeń do instalacji elektrycznej. Zapobiega przesileniu, zwiększając tym samym Twoje bezpieczeństwo. Gniazdo dobrze się nadaje do zastosowania w każdym pokoju. Biały kolor gniazdka sprawia, że będzie ono pasować do wszystkich pomieszczeń w Twoim domu.

   Cechy i zalety

    Gniazdko potrójne z uziemieniem zapewni Ci bezpieczeństwo przy podłączaniu urządzeń do prądu. Uziemienie dodatkowo zabezpiecza gniazdo przed wyładowaniami elektrycznymi, a także zapewnia specjalną ochronę przed przeciążeniami. Gniazdko idealnie nadaje się zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i użytkowych, możesz więc je zamontować zarówno w domu, jak i gospodarstwie. Precyzja wykonania sprawia, że gniazdko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w czyszczeniu. Bez problemu usuniesz z niego osadzający się brud i kurz - wystarczy przetrzeć gniazdko suchą szmatką. Element dostępny jest w uniwersalnym kolorze dymnym, przez co pasuje do każdego wystroju wnętrza. W ofercie naszego sklepu dostępne są gniazdka o różnym zastosowaniu i wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Maksymalne obciążenie elektryczne3680W
     Kod produktu5901130483914