Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo potrójne Elektro-Plast Hermes 3232 natynkowe z uziemieniem białe

Gniazdo potrójne Elektro-Plast Hermes 3232 natynkowe z uziemieniem białe

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Potrójne gniazdo to praktyczny element, dzięki któremu bez problemu zasilisz wszystkie odbiorniki elektryczne w Twoim domu. Wyprodukowany z tworzywa sztucznego element jest trwały i wytrzymały mechanicznie, co przedłuża jego żywotność. Produkt został wyposażony w uziemienie, które zapewni jego bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Przy pomocy potrójnego gniazda z łatwością zasilisz wszystkie odbiorniki elektryczne, które znajdują się w Twoim domu. Wytworzony z tworzywa sztucznego element jest nie tylko trwały, lecz również wytrzymały mechanicznie. Dzięki temu może Ci on służyć przez długie lata, nie tracąc przy tym swojej funkcjonalności i estetycznego wyglądu. Do prawidłowego zamontowania produktu na ścianie nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi. Z powodzeniem poradzisz sobie z montażem samodzielnie i nie zajmie Ci to zbyt dużo czasu. Gniazdo posiada zintegrowane uziemienie, które wpływa na jego bezawaryjne użytkowanie. Element w kolorze białym bez trudu umieścisz w każdym wnętrzu – pozostanie on niezauważalny i nie zakłóci stylu aranżacyjnego, który wybrano przy jego urządzaniu.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Maksymalne obciążenie elektryczne3680W
     Napięcie zasilania250V
     Kod produktu5901130483921