Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo przyłączeniowe LED Systems G9

Gniazdo przyłączeniowe LED Systems G9

6,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz zastosować w wybranej oprawie halogenową żarówkę G9, może przydać Ci się specjalne gniazdo przyłączeniowe. Umożliwi Ci ono wykonanie montażu oświetlenia czy przystosowanie konkretnej lampki do wykorzystania w niej pożądanego źródła światła. Gniazdo przyłączeniowe jest wykonane z ceramiki, dzięki której możesz mieć pewność jego odporności na wysoką temperaturę.

   Cechy i zalety

    Specjalną oprawką oświetleniową z kablem jest gniazdo przyłączeniowe, które pozwoli Ci na samodzielne wykonanie pożądanego źródła światła. Za jego pomocą możesz zamontować swobodnie żarówkę halogenową z na wtyk G9. Dzięki wykorzystaniu gniazda przyłączeniowego masz szansę na dostosowanie większości opraw i lampek do współpracy z takim rodzajem źródła światła. Drobne akcesorium zostało wykonane z porcelany, abyś mógł mieć pewność, że wytrzyma oddziaływanie wysokich temperatur. Dołączone kable pozwolą Ci profesjonalnie podłączyć oświetlenie do instalacji elektrycznej. Gniazdo przyłączeniowe możesz wykorzystać w wybranym pomieszczeniu podczas samodzielnego urządzania i wykańczania domu czy biura – dopasuj do niego oprawę, aby nadać oświetleniu estetyczny czy dekoracyjny charakter.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu22mm
     Głębokość produktu16mm
     Szerokość produktu22mm
     Napięcie zasilania230V
     KolorBiały
     MateriałGres
     Kod produktu5901730201956