Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo przyłączeniowe LED Systems GU10
Strzałka w prawo

Gniazdo przyłączeniowe LED Systems GU10

6,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo przyłączeniowe służy do tworzenia ciekawych aranżacji świetlnych w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki jego wykorzystaniu możesz umieścić źródło światła we wcześniej zaplanowanym miejscu, używając ledowej lub halogenowej żarówki. Gniazdo jest proste w montażu, co sprawia, że możesz je samodzielnie i bezpiecznie zainstalować, tworząc odpowiednie dla wnętrza oświetlenie.

   Cechy i zalety

    Gniazdo przyłączeniowe posiada trzonek na źródło światła o rozmiarze GU10. Możesz do niego zamocować żarówkę ledową lub halogenową w zależności od tego, jaki rodzaj światła chcesz uzyskać. Gniazdo ma biały kolor, dzięki czemu będzie dobrze zamaskowane na przykład w suficie o takiej samej lub podobnej barwie. Produkt wykonano z mocnego materiału, jakim jest porcelana. Jest ona znana ze swoich właściwości dielektrycznych, czyli słabej przewodności prądu elektrycznego. Dzięki temu zarówno montaż, jak i użytkowanie gniazda jest bezpieczne. Możesz wymienić wadliwy lub uszkodzony element na nowy w istniejącej już instalacji lub stworzyć nowy według własnego projektu. W ofercie naszego sklepu posiadamy również wiele innych gniazd i oprawek.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu150mm
     Głębokość produktu28mm
     Szerokość produktu28mm
     KolorBiały
     MateriałGres
     Kod produktu5901730201963