Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo przyłączeniowe LED Systems MR11

Gniazdo przyłączeniowe LED Systems MR11

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo przyłączeniowe białe to element w postaci prostej, ceramicznej oprawki. Przy jego pomocy przyłączysz do sieci zasilania energooszczędne lub zwykłe źródła światła w postaci różnych typów małych żarówek z wtykami. Przewody z izolacją silikonową ułatwią Ci bezpieczne łączenie do obwodu podczas instalowania elementu w obudowie lampy.

   Cechy i zalety

    Gniazdo przyłączeniowe białe to proste, ceramiczne gniazdo, dzięki któremu masz możliwość podłączenia kilku różnych źródeł światła do standardowego zasilania do sieci elektrycznej. Może stanowić jeden z elementów, niezbędnych do stworzenia źródła oświetlenia, jakim jest lampka punktowa. Łączysz je wtedy z oprawką, do której wkręcasz żarówkę. Gniazdo posiada wszystkie niezbędne atesty, dzięki czemu stanowi bezpieczny element instalacji. Możesz go użyć w pomieszczeniach mieszkalnych, ale przyda się również w przydomowym warsztacie lub garażu, gdzie stworzysz samodzielnie własne, niewielkie elementy elektryczne. Biały, efektownie wykonany detal połącz z innymi produktami w tej samej kolorystyce. W ofercie znajdziesz również podobne produkty w kilku wersjach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu132mm
     Głębokość produktu17mm
     Szerokość produktu17mm
     Maksymalna moc żarówki50W
     KolorBiały
     MateriałGres
     Kod produktu5901730201949