Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV Rosa typ F czarne

Gniazdo RTV Rosa typ F czarne

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Polecane gniazdo RTV z serii Rosa doskonale spełni swoje funkcje umocowane w pomieszczeniach, gdzie znajduje się radio lub telewizor – za jego pomocą będziesz mógł podłączyć antenę przesyłającą sygnał. Produkt wykonany z ABS i poliwęglanu przystosowany jest do montażu podtynkowego, więc nie będzie zakłócać estetyki wnętrza.

   Cechy i zalety

    Czeka Cię stworzenie instalacji antenowej? Jeżeli chcesz cieszyć się prawidłowym przesyłam sygnału, zdecyduj się na wybór prezentowanego gniazda RTV, które znajdzie zastosowanie podczas remontu i pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Dzięki jego zastosowaniu z łatwością podłączysz antenę odbierającą sygnał radiowo-telewizyjny. Wysokie parametry wytrzymałościowe gniazda wynikają z zastosowania podczas produkcji niezwykle trwałych materiałów, takich jak poliwęglan oraz tworzywo ABS. Produkt przeznaczony jest do montażu podtynkowego, dzięki czemu nie będzie zaburzać estetyki pomieszczenia. W ofercie Castoramy znajdziesz też gniazda innego typu, więc zaopatrzysz się w elementy najlepiej odpowiadające Twoim wymaganiom. Sprawdź!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuModułowe gniazdo TV
     SeriaRosa
     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     MateriałKopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) i poliwęglan (PC)
     Kod produktu5907559857558