icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Gniazda siłowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Gniazda siłowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo tablicowe PCE proste 32 A 3P+Z+N

Gniazdo tablicowe PCE proste 32 A 3P+Z+N

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo tablicowe PCE proste to element budowy instalacji elektrycznej, który zwykle wykorzystywany jest na halach przemysłowych, w zakładach produkcyjnych czy warsztatach. Produkt wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zapewnia długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Gniazdo umożliwia bezpośrednie podłączenie do sieci elektrycznej urządzenia zasilanego prądem. Miejsce umieszczania wtyczki jest zabezpieczone zakrywką, która chroni przed przypadkowym porażeniem. Obudowa mocowana jest do podłoża za pomocą zacisku śrubowego.

   Cechy i zalety

    Prezentowane gniazdo tablicowe PCE proste przeznaczone jest do instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych czy warsztatach. Zamocowanie tego modułu elektrotechnicznego jest konieczne, by móc sprawnie korzystać z prądu sieciowego. Gniazdo tablicowe wykonane jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zapewnia trwałość i możliwość bezawaryjnej, długotrwałej eksploatacji. Produkt charakteryzuje się prostym kierunkiem wprowadzenia wtyczki, który ułatwia szybkie i sprawne podłączenie urządzenia elektrycznego. Wyposażony jest także w przykrywkę, która zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Gniazdo tablicowe jest łatwe w montażu, a specjalnie przygotowane otwory w obudowie umożliwiają trwałe połączenie na zacisk śrubowy. W naszym asortymencie znajdziesz także inne moduły do instalacji elektrycznych.

    • Wykonanie z wysokiej jakości tworzywa
    • Solidna i wytrzymała konstrukcja
    • Duży kąt otwarcia
    • Proste w montażu
    • Zaciski śrubowe; bryzgoszczelne i pyłoodporne

    Specyfikacja techniczna

    MarkaPCE
    Poziom ochronyIP44 i IP54
    Napięcie zasilania400V
    Prąd znamionowy16A
    KolorCzerwony
    Kod produktu5907711120049