Zobacz więcej Gniazda telefoniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Akcesoria telefoniczne

Strzałka w prawo

Gniazda telefoniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo telefoniczne pojedyncze Ospel As srebrne

Gniazdo telefoniczne pojedyncze Ospel As srebrne

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo telefoniczne służy do wykończenia instalacji elektrycznej w pomieszczeniu. Za jego sprawą jest możliwe podłączenie telefonu stacjonarnego do źródła zasilania, ułatwiając w ten sposób użytkownikom codzienne korzystanie z aparatu. Prezentowany model charakteryzuje się solidnym wykonaniem, które zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami, zadrapaniami i zabrudzeniami.

   Cechy i zalety

    Dzięki gniazdu telefonicznemu jest możliwe szybkie i sprawne podłączenie telefonu stacjonarnego do sieci, co z kolei pozwala użytkownikom na swobodne i satysfakcjonujące korzystanie z aparatu na co dzień. Prezentowany model jest wykonany z tworzywa sztucznego, który wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia i wysoką trwałość. Dzięki temu produkt prezentuje się estetycznie niemal przez cały okres użytkowania. By go wyczyścić z kurzu, wystarczy zwykłe przetarcie szmatką. Gniazdo telefoniczne jest przeznaczone do montażu podtynkowego, dzięki czemu część jego elementów jest niewidoczna, zwiększając estetykę konstrukcji. Srebrny kolor modelu świetnie pasuje do nowoczesnych aranżacji , choć równie dobrze wygląda w tradycyjnych pomieszczeniach.

    • Seria modułowa
    • Prosty i szybki montaż
    • Do przesyłu sygnału telefonicznego
    • Zaciski gwintowe
    • Stopień ochrony IP20

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOspel
    Poziom ochronyIP20
    SeriaAS
    KolorKremowy
    MateriałTworzywo ABS
    Kod produktu5907577476168