Produkty

Farba GoodHome biała mat 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome biała mat 10 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 742317

|
 • nadaje gładkie, matowe wykończenie
 • farba na bazie wody o delikatnym zapachu
 • sucha w dotyku w czasie 30 - 120 minut
 • dostępna w różnych pojemnościach
Farba GoodHome biała mat znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych i lokalach użytkowych. Jasny odcień jest popularny i chętnie wykorzystywany do optycznego powiększania przestrzeni. Matowa struktura podkreśli współczesny charakter sypialni, pokoju lub biura i będzie stanowiła tło dla pozostałych segmentów. W naszej ofercie znajdziesz farby GoodHome o różnej kolorystyce i pojemności.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 10 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

29.5 cm

Wysokość opakowania

22.2 cm

Szerokość opakowania

29.5 cm

Waga brutto

16.86 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoże suche, oczyszczone, przeszlifowane

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Czas schnięcia

nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

120 m2

Rozcieńczalnik

woda

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Rodzaj farby

akrylowa

Nr referencyjny

H31874-10L

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Farba GoodHome biała mat 10 l to produkt, w którego składzie znajdziesz żywice akrylowe. Dzięki temu wyróżnia się wysokimi parametrami jakościowymi. Przede wszystkim zapewnia silne krycie, bez konieczności nakładania kilku warstw – wystarczą dwie, by ściana wyglądała efektownie. Ponadto farba jest łatwa w aplikacji. Naniesiesz ją na powierzchnię przy pomocy tradycyjnego wałka lub pędzla, a do rozcieńczania posłuży Ci zwykła woda. Farba GoodHome biała mat jest łatwa w pielęgnacji, dzięki czemu usuniesz z niej nieestetyczne zabrudzenia. Ma również tendencję do kurczenia i rozszerzania się, dzięki czemu dostosuje się do temperatury pomieszczenia. Produkt jest świetną opcją, jeżeli zależy Ci na uzyskaniu przestronnej i nowoczesnej aranżacji wnętrza.
Ocena
12 komentarzy
19.09.2019
Polecano mi w Castorama tę farbę, jako doskonale kryjącą i w ogóle wszystko " naj " Farba rzeczywiście świetnie kryje, nie śmierdzi i nie kapie ale po wyschnięciu na sufit nie można patrzeć, żeby na usta nie cisnęły się same przekleństwa. Sufity są w smugi bardziej lub mniej matowe, różne placki bardziej lub mniej intensywnej białej barwy. DRAMAT, i nigdy więcej nie kupię tej farby. Dzisiaj byłem w Castoramie zapytać, co może być nie tak ale dowiedziałem się, że może okno miałem otwarte a, jak zaprzeczyłem, to stwierdzono, że chyba wałek miałem niedobry. Kupiłem taki, jak mi dzisiaj polecono i pomalowałem kolejny pokój. Do widoku już się przyzwyczaiłem, Też DRAMAT. Jutro kupię inną farbę. Nigdy nie było tak źle po malowaniu. Dodam, że ściany i sufity są szpachlowane i szlifowane i jest to od remontu trzecie malowanie.
Nie życzę nikomu malowania tą farbą.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Chcielibyśmy przyjrzeć się jej bliżej, dlatego będziemy zobowiązani, jeśli przekaże nam Pan więcej szczegółowych informacji. W tym celu zapraszamy na stronę: www.castorama.pl/kontakt Przypominamy również, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

03.05.2019
Polecono mi tą farbę mimo iż nie byłem przekonany do jej zakupu. Uważam że jeśli mowa o produktach w podobnej klasie to dużo lepszy wybór niz konkurencyjny dulux czy też dekoral.
28.09.2019
Nie polecam! Farba źle się rozprowadza, źle kryje, szybko wysycha. Ogólnie fatalna. Nie poleciłbym nikomu nawet temu kto chciałby pomalować piwnicę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem działu Dekoracje, który udzieli wszelkich, merytorycznych wskazówek w zakresie przygotowania podłoża i aplikacji produktu tak, aby użytkowanie farby przebiegło zgodnie z założeniami.

23.09.2019
Bardzo dziwią Mnie te opinie .. Kupiliśmy tą farbę bez polecenia po prostu z tej serii wybraliśmy kolorową to mówię bierzemy i białą ... Robimy odswieżenie pokoi nie zaden wiekszy remont po prostu odświezenie niskim kosztem ... Farba jest rewelacyjna kryje fantastycznie , smugi (albo ktoś malować nie umie albo miał fatalny wałek serio) bo u nas zjawisko to nie wystąpiło , a żadni z nas malarze . Nie mamy idealnych gładzi , poprzedni właściciele mieszakania wytapetowali wszystkie sciany by schować problem nierówności ..przebijał nam jakiś pomarańcz ze ścian i farba (malowane 2 krotnie) pokryła wszystko idealnie . Ja bardzo polecam
10.09.2019
fatalny zapach po tygodniu wietrzenia nadal zastanawiam się czy wpuścić do tego pokoju dziecko.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie nam tych informacji. Opisana przez Pana sytuacja bardzo nas zaniepokoiła, dlatego chcielibyśmy Panu pomóc w jak najszybszym rozwiązaniu tej sytuacji. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanej kwestii z naszym doradcą fachowym z Działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy i zaproponuje możliwe rozwiązania tej sytuacji. Z naszym ekspertem można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.


 

31.08.2019
Tragedia. Zdecydowanie nie polecam. Wszystkie komentarze negatywne o tej farbie potwierdzone. Żałuję, że kupiłem ją, zanim je przeczytałem. Ledwo co starczyła na pokrycie 2 warstw sufitu w pokoju ok 19m2. W dodatku wymagało kolejnego malowania, zakupiłem już dużo lepszą farbę a o tej tragedii zapomniałem. Wiadomo, że doradcy będą ją polecali, bo to marka własna Castoramy, ,więc mam nadzieję, że komentarze negatywne nie będą usuwane.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Jest nam przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji z jednym z doradców fachowych z działu Dekoracje, który przyjrzy się bliżej opisanej kwestii.

31.07.2019
Okropnie kryje. Wersja premium tylko z nazwy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Przykro nam, jeśli krycie, które Pani uzyskała odbiega od założonego. Jego poziom zależy od uprzedniego przygotowania podłoża, dlatego zachęcamy do konsultacji tej kwestii z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który podpowie jak uzyskać najlepsze krycie.

27.06.2019
Tragedia! Kupiłam dwa kolory różne z mieszalnika. każdy z nich musiałam nanieść 4 razy aby kolor był jednolity !!! Malowałam ja - małe doświadczenie w malowaniu, malował również malarz - duże doświadczenie w malowaniu. Niepolecam!!! Inne farby w podobnej cenie - wystarczy 2 razy pomalować.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeżeli osiągnięte krycie okazało się odbiegać od zakładanego. W przypadku wadliwego produktu, niezgodnego z opisem, ma Pani oczywiście możliwość złożenia reklamacji - również drogą telefoniczną lub mailową.

12.06.2019
Farba źle pokryła ściany, wydajność też nie jest zadowalająca, ściana była dobrze przygotowana, zagruntowana, dwa razy pomalowana. Niestety nie mogę polecić. Ściana musi być pomalowana kolejny raz.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli farba okazała się nie spełniać Pana(i) wymagań. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny oraz ustaleniu rozwiązania tej kwestii. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji, można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

26.05.2019
Niestety, nawet po 3 warstwach widać było poprzedni kolor. Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o produkcie. Przykro nam, jeżeli siła krycia okazała się niezadowalająca. Zachęcamy do kontaktu z doradcą fachowym z działu, w którym dokonano zakupu celem weryfikacji sytuacji. Można to zrobić również telefonicznie przy pomocy numerów dostępnych na stronie: www.castorama.pl/sklepy.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak podzielić pokój dziecięcy na 3 strefy?

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

 • Urządzanie

  Salon z jadalnią – metamorfoza oraz niespodzianka od Doroty Szelągowskiej

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome biała mat 10 l