Zobacz więcej Ekogroszek

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ekogroszek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Groszek Carbon R akcyzowy 26 MJ/kg 20 kg

Groszek Carbon R akcyzowy 26 MJ/kg 20 kg

36,98
/ szt.
1,85
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ekogroszek przeznaczony do kotłów z palnikiem retortowym, wyposażonych w podajnik. Produkt wyróżnia się małą zawartością siarki oraz popiołu, a ponadto wysoką wartością opałową; jest szczególnie wydajny. Ekogroszek jest bardzo efektywny – można użyć go do wypełnienia podajnika, dzięki czemu nie będziesz musiał zbyt często odwiedzać kotłowni.

   Cechy i zalety

    Ekogroszek to paliwo stałe, produkowane na bazie węgla kamiennego lub brunatnego. Ekogroszek stanowi materiał ekologiczny, ponieważ spełnia wszystkie niezbędne normy narzucone przez Unię Europejską, dotyczące minimalnej zawartości siarki i wytwarzanego popiołu. Produkt jest przeznaczony do kotłów z palnikiem retortowym, które zostały wyposażone w podajnik. Wybierając ekogroszek, nie musisz martwić się o odpowiednią temperaturę w domu, ponieważ proces ogrzewania odbywa się automatycznie. Produkt nie zawiera dużej ilości siarki, wytwarza mało popiołu i cechuje się wysoką wartością opałową. Ekogroszek przedłuża również żywotność kotła – opał ma niską wilgotność, a w czasie spalania produkuje niewielką ilość zanieczyszczeń, które mogłyby uszkodzić urządzenie czy przewody kominowe. Zamów ten produkt online!

    • Siarka: 0,6%

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuEkogroszek
    Maksymalna grubość produktu25mm
    Minimalna grubość produktu10mm
    Minimalna wilgotność (materiał)10%
    Moc grzewcza na kilogram26MJ/kg
    Kod produktu5902768222166