icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Lutownice

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Lutowanie

Strzałka w prawo

Lutownice

Strzałka w prawo

Grot lutowniczy komplet

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grot lutowniczy komplet
15,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Komplet grotów lutowniczych zawiera aż 10 sztuk produktu – wystarczy Ci to na długi czas. Są one wykonane z miedzi, która wyróżnia się bardzo dobrym przewodnictwem elektrycznym – znajdą więc zastosowanie w różnego typu lutownicach, których wymiary są kompatybilne. Groty wykorzystasz podczas majsterkowania, a także wykonywania precyzyjnych, profesjonalnych prac.

  Cechy i zalety

  Lutowanie to proces, jaki możesz przeprowadzać w zaciszu domowym, jak i w profesjonalnym zakładzie. Często stosuje się tę metodę podczas majsterkowania – sprawdza się, kiedy chcesz połączyć ze sobą kable. Wykorzystasz groty podczas wykonywania różnych prac z zakresu elektryki oraz elektroniki, np. podczas naprawy DVD. Korzystając z lutownicy transformatorowej nie potrzebujesz specjalnego przeszkolenia, ponieważ praca z nią jest stosunkowo prosta – to właśnie w niej sprawdzają się najlepiej oferowane tutaj groty lutownicze. Wykonane są w całości z miedzi, dlatego gwarantują Ci płynny oraz sprawny przebieg pracy. Materiał ten wyjątkowo szybko się nagrzewa – miedź charakteryzuje się świetnym przewodnictwem elektrycznym, a także cieplnym.

  • Poręczny
  • Wydajny
  • Dobra cena

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  W zestawie10 x grot o średnicy 1.5 mm
  MateriałMiedź
  Kod produktu5907747000216