icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Lutownice

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Lutowanie

Strzałka w prawo

Lutownice

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Groty do lutownicy Dedra DED7536 3 szt.

Groty do lutownicy Dedra DED7536 3 szt.

21,98
/ kpl.
7,33
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Groty to elementy stosowane przy lutownicach – umożliwiają prawidłowe łączenie metalowych elementów, więc idealnie sprawdzają się przykładowo w czasie naprawianie kabli lub urządzeń elektronicznych. Wykonane zostały z miedzi, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Groty przydają się w czasie prac warsztatowych – umożliwiają lutowanie, więc korzystając z nich, naprawisz przykładowo kable lub DVD. Wykonane zostały z miedzi, czyli materiału charakteryzującego się odpornością na zniekształcenia. Stosowane są nie tylko w profesjonalnych serwisach naprawczych, ale także w przydomowych garażach przez majsterkowiczów własnoręcznie reperujących rozmaite przedmioty. Zamocujesz je przy urządzeniu z łatwością, bez konieczności posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, a także inne akcesoria stosowane podczas prac warsztatowych, co umożliwia Ci bezproblemowe skompletowanie przedmiotów odpowiadających Twoim potrzebom.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   Maksymalna temperatura robocza500°C
   W zestawiegrot zwykły
   MateriałMiedź
   Kod produktu5902628753618