Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Farby dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby wewnętrzne

Strzałka w prawo

Farby dekoracyjne

Strzałka w prawo

Grunt kontakt Primacol 1 l

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

34,98
/ szt.
34,98
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Grunt doskonale sprawdzi się podczas wykańczania lub renowacji elewacji znajdującej się wewnątrz budynku. Za jego pomocą stworzysz powłokę o wysokiej przyczepności, co ułatwi późniejsze nakładanie pasty strukturalnej lub werniksu. Szybkie schnięcie oraz łatwe nakładania sprawią, że wszelkie prace przebiegną sprawnie oraz komfortowo.

      Cechy i zalety

        Grunt kontakt znajdzie swoje zastosowanie we wnętrzu każdego domu. Przeznaczony jest do wiązania z trudnymi powierzchniami, dlatego może być z powodzeniem stosowany w miejscach, gdzie istnieje podejrzenie słabego wiązania. Po wyschnięciu tworzy powłokę zapewniającą dobrą przyczepność dla materiałów wykończeniowych takich jak pasta strukturalna czy werniks, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować na powierzchniach nienasiąkliwych takich jak szkło lub ściana pomalowana farbą olejną. W celu nałożenia oraz rozprowadzeniu gruntu na wybranym obszarze wystarczy zastosować pędzel lub wałek. Szybkie schnięcie umożliwi nałożenie kolejnej warstwy w niewielkim odstępie czasowym, co znacznie usprawni wykonywane czynności.

        • Przeznaczony na trudne podłoża
        • Zawiera kruszywo gwarantujące chropowatą powierzchnię
        • Ogranicza przebijanie koloru podłoża i powstawanie plam
        • Wysoka przyczepność

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Czas schnięcia12 - 24 godziny
        Czas schnięcia nieprzylepny2h
        Liczba zalecanych aplikacji2
        Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
        Pojemność (l)1L
        Kod EAN5906340225484