Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zawór bezpieczeństwa CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Zawór bezpieczeństwa CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grupa bezpieczeństwa do centralnego ogrzewania

Grupa bezpieczeństwa do centralnego ogrzewania

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grupa bezpieczeństwa do centralnego ogrzewania to urządzenia przeznaczone do podłączenia przy wyjściu źródła ciepła. Składają się na nie manometr, zawór bezpieczeństwa oraz automatyczny odpowietrznik. Grupa bezpieczeństwa do centralnego ogrzewania wykonana jest z mosiądzu, możesz być zatem pewny, że posłuży Ci w niezmienionym stanie przez lata.

   Cechy i zalety

    Jest to urządzenie przeznaczone do instalacji grzewczych, które podłącza do wyjścia źródła ciepła. Charakteryzuje się zebranymi w jednej armaturze elementami, zabezpieczającymi przed niekontrolowanym wzrostem ciśnienia. Na zestaw składają się manometr, zawór bezpieczeństwa oraz automatyczny odpowietrznik. Urządzenie najlepiej montować możliwie blisko kotła, ale ponad jego górnym poziomem. Pomiędzy nim a kotłem nie powinny być umieszczane zawory odcinające oraz zwrotne. Urządzenie montuje się w pozycji pionowej – wówczas manometr jest widoczny. Do zaworu podłącza się natomiast rurę wyrzutową, a następnie wprowadza ją do studzienki lub kratki spływowej. Grupa bezpieczeństwa do centralnego ogrzewania wykonana jest z mosiądzu, dlatego zapewnia sprawne działanie całej instalacji grzewczej przez długie lata.

    • Przyłącze pod naczynie wzbiorcze DN20, gwint wewnętrzny

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906340672813