Zobacz więcej Grzejniki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Grzejniki dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt Afro New 280 x 1600 x 106 mm biały

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt Afro New 280 x 1600 x 106 mm biały

1 198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt Afro New biały emituje ciepło, dzięki czemu nie zmarzniesz w swoim mieszkaniu. Ustawisz go w sypialni, salonie, a także w biurze. Produkt ma nowoczesne wzornictwo i świetnie pasuje do każdej aranżacji. W zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania montażu. Grzejnik odznacza się trwałością, dzięki czemu posłuży Ci przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Chciałbyś mieć w swoim mieszkaniu kaloryfer, który będzie nie tylko emitował ciepło, ale będzie również eleganckim elementem aranżacji? Musisz mieć grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt Afro New 280 x 1600 x 106 mm biały. Doskonale prezentuje się w pionie. Możesz umiejscowić go zarówno w salonie lub sypialni, jak i swoim biurze. Produkt odznacza się prostym i nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu dopasuje się do każdego wystroju. Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt Afro New biały w zestawie montażowym zawiera kartę gwarancyjną, instrukcję oraz wszystkie potrzebne akcesoria do wykonania całego procesu. Kaloryfer odznacza się niezwykłą trwałością, dlatego posłuży Ci przez wiele lat. Zapoznaj się z ofertą sklepu Castorama, w której znajdziesz więcej grzejników z serii Projekt Afro New.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5905253148866