LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Grzejniki łazienkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Grzejniki łazienkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzejnik łazienkowy Instal-Projekt Yuto 90 x 50 cm czarny
Strzałka w prawo

Grzejnik łazienkowy Instal-Projekt Yuto 90 x 50 cm czarny

898
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grzejnik łazienkowy Instal-Projekt Yuto czarny jest produktem przeznaczonym do stosowania wewnątrz budynków. Możesz go zamontować w łazience i wykorzystać do ogrzania pomieszczenia. Grzejnik współpracuje z grzałką. Charakteryzuje się lekką ażurową formą. Jego budowa ułatwia przewieszanie ręczników. Model ten prezentuje się bardzo nowocześnie.

   Cechy i zalety

    Grzejnik łazienkowy Instal-Projekt Yuto 90 x 50 cm czarny znajdzie zastosowanie szczególnie we współczesnych łazienkach. Możesz wykorzystać go do ogrzania pomieszczeń. Dobre efekty zapewnia dodatkowo grzałka, z którą grzejnik dobrze działa. Produkt ten został wykonany ze stali. Dzięki temu jest wytrzymały i trwały. Dodatkowo stal zapewnia dobre nagrzewanie się całej powierzchni grzejnika. Wykończenie w czarnym kolorze nadaje mu nowoczesny wygląd. Grzejnik łazienkowy Instal-Projekt Yuto czarny charakteryzuje się lekką ażurową formą. Podkreśla ona dekoracyjny charakter tego produktu. Jego budowa ułatwia także przewieszenie ręczników. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz duży wybór dostępnych grzejników łazienkowych.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)8.8cm
     Szerokość (cm)53cm
     Waga (kg)8.6kg
     Wysokość (cm)85.7cm
     Kod produktu5905253395420