icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Gwintownice

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia hydrauliczne

Strzałka w prawo

Gwintownice

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gwintownica ręczna Yato 6 części

Gwintownica ręczna Yato 6 części

268
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gwintownica ręczna z grzechotką przeznaczona jest do wykonywania precyzyjnych gwintów na rurach. Swoje zastosowanie znajdzie w profesjonalnych pracach hydraulicznych, a także pracach budowlanych i remontowych. Głowice wyposażone są w ostrza, które po intensywnej eksploatacji możesz śmiało wymienić na nowe, bez konieczności zakupy całego sprzętu.

   Cechy i zalety

    Gwintowanie jest jedną z najważniejszych czynności podczas montażu rur w instalacjach hydraulicznych, hamulcowych, klimatyzacyjnych czy grzewczych. Dobrze przeprowadzone gwintowanie zapobiega przeciekom i umożliwia swobodny przepływ płynów wewnątrz rur. Gwintownica jest więc narzędziem niezbędny na wyposażeniu każdego profesjonalnego hydraulika, a także domowej, złotej rączki. Narzędzie to pozwala na dokładne nacięcie gwintów zgodnych ze wszelkimi normami. Metalowe elementy sprzętu wykonane zostały z żeliwa, dlatego są odporne na odkształcenia mechaniczne. Rączka gwintownicy pokryta jest miękkim, antypoślizgowym tworzywem, dzięki czemu praca tym narzędziem jest wygodna. Zestaw zapakowany jest w walizkę, co pozwala na jego łatwe przechowywanie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Maksymalny rozmiar gwintu (jednostki imperialne)¼"
     W zestawie12 narzędzi do gwintowania, walizka z tworzywa, głowice wymienne o rozmiarach: 1/4"(6,3mm), 3/8"(10mm), 1/2"(12,5mm), 3/4"(19mm), 1"(25mm), 5/4"(32mm)
     MateriałŻeliwo i stal
     Kod produktu5906083929007