Zobacz więcej Specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Gwoździe specjalistyczne

Strzałka w prawo

Specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gwoździe boazeryjne 25 mm ocynkowane 40 g

Gwoździe boazeryjne 25 mm ocynkowane 40 g

6,38
/ opak.
159,50
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gwoździe boazeryjne możesz śmiało zastosować przy pracach remontowych w Twoim mieszkaniu. Z użyciem elementów możesz z łatwością zamocować panele drewniane na ścianach w przedpokoju oraz kuchni. Produkt charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością, za sprawą ocynkowanej powłoki, która dodatkowo zabezpiecza elementy przed korodowaniem.

   Cechy i zalety

    Podczas wykańczania wnętrz w Twoim domu lub mieszkaniu, przydadzą Ci się gwoździe boazeryjne. Produkt pozwoli Ci odpowiednio zamocować do ścian na przedpokoju lub w salonie panele drewniane oraz boazerię – gwóźdź stabilnie połączy je ze sobą bez pozostawiania szpar. Istotną zaletą gwoździ jest ocynkowanie ich powłoki. Dzięki temu produkt jest zabezpieczony przed działaniem korozji. Dodatkowo ocynkowana powierzchnia sprawia, że produkt jest doskonale wzmocniony, w związku z czym zachowa kształt nadany przez producenta, przy wbijaniu w powierzchnię ściany. Montaż elementów wykonasz z łatwością, używając młotka. W naszym asortymencie dostępne są także inne gwoździe, które z powodzeniem zastosujesz podczas remontu mieszkania.

    • Ostry szpic ułatwia wbijanie
    • Zabezpieczone przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Trzymają rozmiar

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu25mm
    Średnica produktu25mm
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu4001221903794