Zobacz więcej Specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Gwoździe specjalistyczne

Strzałka w prawo

Specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gwoździe boazeryjne 35 mm ocynkowane 60 g

Gwoździe boazeryjne 35 mm ocynkowane 60 g

7,58
/ opak.
126,33
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Boazeryjne gwoździe to doskonały produkt, za pomocą którego dokonasz szybkiej zmiany aranżacji wnętrz. Z użyciem elementów przybijesz do powierzchni ścian w przedpokoju lub jadalni boazerię, nadając w ten sposób pomieszczeniu stylową prezencję. Ponadto głównym atutem produktu jest ocynkowana powłoka, która sprawi, że gwóźdź pozostanie w doskonałym stanie przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Gwoździe boazeryjne zastosujesz w szczególności przy pracach remontowych w Twoim domu, wymagających odświeżenia wnętrz. Produkt przyda się podczas mocowania drewnianej boazerii w kuchni lub pokoju dziennym - gwoździe zapewnią stabilne połączenie paneli ściennych. Niewątpliwie znaczącą zaletą gwoździ jest powłoka, która została ocynkowana. Dzięki temu element zachowa swój kształt, pomimo mocowania w twardy materiał. Dodatkowo powierzchnia dzięki ocynkowaniu jest odporna na korodowanie, zatem gwóźdź pozostanie w doskonałym stanie przez wiele lat. Mocowanie produktu wykonasz z łatwością, używając młotka. W prezentowanej ofercie nabędziesz także inne gwoździe, które z powodzeniem dobierzesz do charakteru wykonywanej pracy.

    • Ostry szpic ułatwia wbijanie
    • Zabezpieczone przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Trzymają rozmiar

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu35mm
    Średnica produktu35mm
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu4001221906856