Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria montażowe do pokryć

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gwoździe do pokryć dachowych Onduline 100 szt. brązowe

Gwoździe do pokryć dachowych Onduline 100 szt. brązowe

46,28
/ opak.
0,46
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie gwoździ umożliwia zamocowanie płyt bitumicznych na dachu. Produkt wykonany został ze stali ocynkowanej, która ma silne właściwości antykorozyjne. Nakładki wykonane z PVC stanowią estetyczne wykończenie pokrycia dachowego, a dodatkowo izolują gwoździe przed działaniem wilgoci. W komplecie znajdziesz 100 gwoździ wraz z nakładkami – taka ilość umożliwia szczelną instalację nawet dużych płyt bitumicznych.

  Cechy i zalety

  Z wykorzystaniem gwoździ łatwo przymocujesz płyty bitumiczne na dachu. W skład zestawu wchodzi 100 gwoździ oraz tyle samo nakładek, dzięki czemu prawidłowo zamontujesz także elementy o dużych wymiarach. Nakładki z PVC mają zwiększoną odporność na działanie promieni słonecznych, w związku z czym się nie odbarwiają. Osłonki bardzo dobrze izolują gwoździe od otoczenia oraz zabezpieczają otwór powstały podczas montażu. Gwoździe wykonane zostały ze stali ocynkowanej, co stanowi doskonałą ochronę przed korozją. Akcesoria montażowe są długie, dzięki czemu solidnie mocują płytę do podłoża, zapewniając trwałość konstrukcji. Wykorzystując zestaw gwoździ z nakładkami zapewnisz prawidłowy montaż pokrycia dachowego, co pozwoli na uzyskanie trwałych efektów bez konieczności wykonywania poprawek.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   PowłokaOcynkowany
   MateriałŻeliwo i skóra
   Kod produktu3467670000605